czyli zabawa na całego

mieszkanie

Pomysły na urządzenie domu odszukasz na naszym blogu

aranżacja salonu
Author: Tikkurila
Source: Tikkurila
Pokazujemy wam blog, który stanowi odmianę od tych, które znajdziemy w Internecie. Jest to blog o aranżacji wnętrz, jednak nie wstawiamy tu ton fotografii skradzionych z Pinterest'a tudzież innych portali pełnych pomysłówi jak urządzić mieszkanie.

Co jesteśmy w stanie znaleźć w dobrze zaopatrzonej księgarni? Jakie pozycje są często spotykane? Co jest warte polecenia?

księgarnia
Author: Harry Wood
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesna księgarnia to nie jedynie książki, to także ciekawe multimedia, dzięki jakim możemy sobie umilić każdą chwilę. W księgarni z łatwością można kupić ciekawe książki, jakie rozwijają pasję, szczególnie tego typu, jakie dotyczą kulinariów. Jednocześnie gotowanie można sobie umilić słuchając ulubionej muzyki. Jedynie czego nie znajdziemy w księgarni to nasze umiejętności kulinarne, z tym już sami sobie musimy dać radę.

Jak zorganizować ciekawą imprezę dla znajomych? Przeczytaj co warto wiedzieć

impreza
Author: AJ LEON
Source: http://www.flickr.com
Sobotni wieczór najlepiej spędzać w inny sposób. Jedni lubią spędzać je oglądając filmy, inni czytając książki, jeszcze inni na imprezach. Są również tacy, dla których jest to świetna okazja, by spotkać się z przyjaciółmi. Jednak nie lubią oni wykwintnych imprez, preferują bardziej kameralne spotkania, na przykład w domu, przy piwie czy lampce wina i z jakimś ciekawym zajęciem.

Kilka ciekawych pomysłów na akcesoria i dodatki i akcesoria przydatne podczas wykańczania domu.

aranżacja mieszkania
Author: Living Rooms London
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludziom wykańczanie domu kojarzyć się będzie z zakupem sprzętów i mebli i ustawieniem tego wszystkiego w taki sposób, żeby jakoś wyglądało i było chociaż trochę wygodne. Jednak w rzeczywistości to będzie to dopiero początek do tego, aby można było powiedzieć, że wnętrze faktycznie będzie ładnie i stylowo urządzone. Przecież to dopiero najróżniejsze elementy wykończeniowe, rozmaite drobiazgi i ozdoby tworzą jedną spójną całość.