czyli zabawa na całego

planszówki

Gry planszowe, czyli znakomity przepis na rodzinną zabawę w deszczowy wieczór

gra w planszówki
Author: Tim Regan
Source: http://www.flickr.com
Pierwsze pochmurne dni prowokują do spędzenia czasu w mieszkaniu. Jak najciekawiej spędzić ten okres z bliskimi a zarazem rozwijać w sobie przydatne zdolności? Świetnym rozwiązaniem jest gra w planszówki w większym gronie. Jeszcze nie tak dawno postrzegane jako relikt z poprzedniej epoki, dziś wracają do łask.

Dziś już nie jest problemem przekupić młokosa ciekawą grą komputerową czy filmem na DVD

planszówki
Author: Ronald Sarayudej
Source: http://www.flickr.com
Zimowe popołudnia zwykły ciągnąć się w nieskończoność, gdy trzeba spędzać cały czas w czterech ścianach własnego domu w towarzystwie aktywnej pociechy. W takiej sytuacji narzekanie na straszną nudę wytrąci z równowagi choćby najbardziej statecznego opiekuna.

Gry planszowe- wspaniały prezent dla dzieci oraz młodzieży, który zagwarantuje dobrą zabawę zarówno dzieciom jak również rodzicom

Prezent
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Znalezienie dobrego prezentu dla dziecka czasami jest skomplikowanym zadaniem. W zależności od wieku oraz zainteresowań, dzieciom podobają się różne zabawki lub gadżety. Ciekawym jak również uniwersalnym podarunkiem są gry planszowe.

Wybierasz się na wakacje? Weź ze sobą gry planszowe

monopol
Author: PR Executive
Urlop to niesamowity czas, kiedy większą część dnia, a często też nocy spędzamy na dworze. Pływamy w morzu, chodzimy po górach, zwiedzamy, jemy miejscowe pyszności oraz po prostu cieszymy się latem. Niekiedy jednak pogoda płata nam figla i zaczyna padać deszcz.