czyli zabawa na całego

angielski

Poznawanie języków obcych- inwestycja na przyszłość

dwoje ludzi na korytarzu
Author: Dell Inc.
Source: http://www.flickr.com
Gdy pragniemy zacząć pracę w firmach międzynarodowych warto zainwestować w szczególności w naukę języków obcych. Znakomici lektorzy mogą pomóc w osiągnięciu sukcesu, jednak nie należy spoczywać na laurach i oczekiwać aż nasz poziom języka podwyższy się jedynie dzięki ciągłemu uczęszczaniu na lekcje języka obcego. Język angielski firm zaoferować może już dziś w niezwykle dobrych cenach, dlatego warto zainteresować się poszerzaniem własnych umiejętności już dzisiaj.

Język angielski jest obecny wszędzie. Jeśli chcemy sprawnie poruszać się w rzeczywistości, warto go znać, chociaż na poziomie podstawowym

Zegar z flagą brytyjską
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez angielskiego. To już tak powszechny język w wielu dziedzinach, iż nikt nawet nie ma co do tego obiekcji. Język stosowany jest w rozmowach między znajomymi z różnorodnych części świata, jest angielski w biznesie, tak więc mamy mnóstwo fachowego słownictwa. Jest także angielski wykładowy, w języku angielskim również czytamy i słuchamy różnych interesujących audycji. Warto powiedzieć otwarcie, iż brak znajomości angielskiego to poważna przeszkoda do korzystania z wielu możliwości.