czyli zabawa na całego

księgarnie

Chcesz znaleźć najlepszy podarunek? Odwiedź księgarnię!

ksiązki na półce w bibliotece
Author: Republic of Korea
Source: http://www.flickr.com
Czytelnictwo w naszym kraju ma się bardzo źle, obywatele wcale nie czytają książek. W 2014 roku ogrom rodaków przeczytało niecałą jedną książkę, niektórzy w ogóle nic nie czytali od lat. Mimo wszystko księgarnie mają się świetnie, odwiedzane przez tych znajdujących się w mniejszości, ale wciąż licznych, zagorzałych moli książkowych.

Jakie książki możemy kupić w księgarni? Czemu najkorzystniej tam się wybrać? Czy znajdziemy tam coś dla siebie?

książki
Author: Lindsay Attaway
Source: http://www.flickr.com
Niektórzy z nas, być może z braku czasu albo odmiennej przyczyny, niezbyt często odwiedzają księgarnie. Tymczasem można tam trafić na najprawdziwsze perełki, tego rodzaju co to są w stanie odmienić życie. Może to za bardzo mocne określenie, ale tak jest z niektórymi pozycjami, tak naprawdę większością, lecz oczywiście to zależy, jak do tego podejdziemy.

Napisałeś książkę i myślisz, co następnie zrobić – zobacz, jakie masz możliwości

self publishing
Source: flickr.com
Zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie, jest ogromna liczba ludzi, którzy kochają pisać. Spora część z nich nie jedynie o tym marzy, nie jedynie to kocha, ale rzeczywiście to robi. Ani spojrzeć, a rodzi się tomik wierszy, zbiór opowiadań, czy książka. W człowieku rośnie wtedy duma ze stworzonego dzieła. Jednak co uczynić, by praca nie poszła na marne, by nie została w szufladzie?