czyli zabawa na całego

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/13kohorta.pl/includes/menu.inc).

Sprawdzona internetowa księgarnia.

Ludzie wybierają co raz częściej książki przez internet, dlatego konieczne jest aby na rynku obecne były dobre księgarnie internetowe.

książki
Author: ricoeurian
Source: http://www.flickr.com
Sprawdzona internetowa księgarnia Albertus, mająca swoją siedzibę w mieście Poznań, prezentuje szeroką ofertę książek ludziom z całej Polski. Użytkowanie sklepu z książkami jest proste, intuicyjne, a przede wszystkim każdy czytelnik ma gwarancję szybkiego otrzymania przesyłki i fachowej obsługi złożonego zamówienia.

Oferta księgarni internetowej, oprócz ciekawych książek a także bestsellerów, zawiera też albumy przyrodnicze, gazety, encyklopedie, słowniki języków obcych oraz komiksy. Co roku możemy w Albertusie zakupić kalendarz kieszonkowy czy duży kalendarz książkowy w pięknym wydaniu. Albertus, jako jedna z nielicznych księgarni internetowych oferuje również książki audio czyli tak zwane audiobooki. Dla wszystkich pociech prezentowana jest szeroka oferta bajeczek, piosenek do snu, jak również książek edukacyjnych oraz pomocy do nauki języka dla dzieci.

Dzieci a także młodzież kupią tutaj wszystkie najważniejsze podręczniki szkolne oraz lektury razem z opracowaniami. Szeroki przedział wiekowy w podręcznikach: od edukacji przedszkolnej, przez edukację w szkole podstawowej i szkołę średnią aż po edukację pomaturalną jak na przykład studia licealne. Nauczyciele znajdą w księgarni też publikacje dla siebie: podręczniki a także pomoce dydaktyczne.Albertus to także księgarnia historyczna gwarantująca czytelnikom dużą ilość książek dotyczących głównie historii Polski i Europy. Studenci Akademii Medycznych oraz lekarze znajdą w omawianym sklepie internetowym z książkami niezbędną dla siebie wiedzę z zakresu medycyny. Studenci prawa jak i prawnicy zaopatrzą się w księgarni w potrzebną literaturę prawną z dziedziny prawa budowlanego, cywilnego, karnego oraz finansowego i podatkowego. W sekcji prawo pracy, każdy bez problemu znajdzie aktualny kodeks pracy 2010 i leksykon vat 2010.
Dla miłośników sportu przygotowano interesujące pozycje książkowe z praktycznie każdej dyscypliny sportu.

Księgarnia internetowa Albertus zachęca do regularnych wizyt w oglądaniu nowości książkowych w promocyjnych cenach. Właścicielem księgarni internetowej jest spółka Horyzont Technologie Internetowe.