czyli zabawa na całego

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/13kohorta.pl/includes/menu.inc).

Na czym polega niezwykłość Angry Birds, najpopularniejszej obecnie gry w historii

Każdego dnia na całym świecie ukazują się nowo wydawane gry, jednak tylko nielicznym udaje się osiągnąć duży sukces. Lecz co pewien czas się takie pojawiają, pojawiają się także gry, które śmiało nazywać można fenomenami. I do takich jest zaliczana Angry Birds, gra, jaka podbiła cały świat, a blisko dwa miliardy pobrań czynią ją najpopularniejszą grą na świecie. Dodatkowo, z tej nieskomplikowanej gry zrodził się wielki przemysł, gra ma już swój serial, w planach jest tradycyjny film, a najróżniejsze gadżety z fruwającymi ptaszyskami są marzeniem większości maluchów.


angry birds
Author: Gear4
Source: Gear4
Nad niezwykłą popularnością tej gry zastanawiają się już naukowcy, próbujący dociec, czemu każdy chociaż przez chwilę w nią grał. A w pierwszej kolejności gra w ptaki i świnie jest niezwykle prosta. Nie będzie wymagać od gracza wielkich umiejętności albo talentu, nie trzeba też tworzyć jakiś skomplikowanych scenariuszy. Po prostu trzeba strzelić ptakiem i patrzeć, co dzieje się z drugiej strony planszy - a dziać się może naprawdę dużo, o to zadbali już dobrze producenci gry.

Następnym ogromnym plusem tej gry jest to, że grać w nią można nawet w pięciu minutach przerwy, czekając na lekarza czy jadąc tramwajem do szkoły. Wiele gier bardzo wciąga, lecz wymagają one dłuższego siedzenia, żeby to miało jakiś sens.

Jeżeli ten temat okazuje się dla Ciebie atrakcyjny, to poczytaj tu (http://jeger.pl/282-efekty-dekoracyjne-do-scian) więcej informacji na zbliżone problemy, które będą dla Ciebie niezwykle interesujące.

Przy Angry Birds ten problem znika - jedna runda może zająć kilka minut, a jeśli coś nie wyjdzie, to w
gra komputerowa
Author: krisguy
Source: http://www.flickr.com
każdym momencie można do niej powrócić i poprawić wynik.


No i pamiętać trzeba o jeszcze jednej istotnej sprawie, którą jest wygląd - cokolwiek by się nie mówiło, to Angry Birds jest po prostu grą ładną, z dopracowanymi szczegółami i pełną zachwycających detali. Producent nie spoczywa na laurach i co chwilę pojawiają się nowe przygody latających ptaszysk, ostatnim pomysłem jest na przykład Angry Birds Stella - Angry Birds. Wszystko wskazuje na to, że także ta gra może odnieść ogromny sukces, co zresztą doskonale widać patrząc na statystyki ściągnięć, już teraz gra notuje bardzo dużą liczbę użytkowników.