czyli zabawa na całego

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/13kohorta.pl/includes/menu.inc).

Język angielski jest obecny wszędzie. Jeśli chcemy sprawnie poruszać się w rzeczywistości, warto go znać, chociaż na poziomie podstawowym

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez angielskiego. To już tak powszechny język w wielu dziedzinach, że nikt nawet nie ma co do tego wątpliwości. Język stosowany jest w rozmowach między znajomymi z różnych rejonów świata, jest angielski w biznesie, więc mamy mnóstwo specjalistycznego słownictwa. Jest jednocześnie angielski wykładowy, po angielsku także czytamy i słuchamy różnorodnych ciekawych audycji. Trzeba powiedzieć otwarcie, że brak znajomości angielskiego to poważna przeszkoda do korzystania z wielu możliwości.

Nikt nie twierdzi, iż powinniśmy od razu znać wspaniale angielski. Angielski dla zaawansowanych jest wtedy, jak opanowaliśmy już bardzo dobrze podstawy, a konwersujemy na poziomie średnim - . Do takiego poziomu niezbędne jest trochę czasu, choć są osoby, które uczą się prędzej i wolniej. Pomimo to, każdy może uczyć się tego języka, angielski dla dzieci wrocławją przykłady z różnych stron świata.Zwłaszcza imponują Azjaci, gdyż dla nich język angielski to całkowicie obcy kulturowo język. Wiadomo, są wyjątki, ponieważ na przykład Hindusi znają bardzo dobrze język angielski, ale to przez brytyjski kolonializm. Niemniej, Azjatom na pewno ciężej nauczyć się angielskiego niż ludziom z Europy. To tak jakby nauczyć się języka chińskiego.

Co prawda, coraz więcej osób się o to stara, ale powiedzmy sobie szczerze, iż by tego dokonać powinniśmy naprawdę się przyłożyć i to przez długi czas. Język angielski jest aktualny na rynku pracy. W sumie dzisiaj poszukując pracy nie mamy co oczekiwać na coś ekstra, jak nie znamy angielskiego.Nauka angielskiego na kursie
Author: World Literature Today
Source: http://www.flickr.com
Wiele korporacji poszukuje u nas pracowników, ale najistotniejszy wymóg to obcy język, bo to międzynarodowy język biznesu. Jeżeli wiele osób, z różnych rejonów świata, ma się jakoś porozumieć, to musi mieć taki sam język. Nikt się przecież nie będzie uczył języka polskiego, bo z jednej strony to niezwykle ciężki język, z drugiej raczej niezbyt przydatny.

Podobnie Polak nie będzie uczył się hiszpańskiego, jak może się dogadać z Hiszpanem w języku angielskim. Język angielski to takie esperanto, bo w każdy zakątku globu możemy się porozumieć, nawet rozumiejąc pojedyncze słowa. Dzięki temu osiągalne jest uzyskanie istotnych informacji, przykładowo, gdy jesteśmy zdenerwowani i nie wiemy, gdzie jechać dalej.