czyli zabawa na całego

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/13kohorta.pl/includes/menu.inc).

Lata 90 powracają do mody – czerpiemy coraz więcej elementów z minionej epoki

Obserwując obecnie panujące trendy możemy śmiało stwierdzić, iż lata 90 powracają do łask – zauważalne jest to na wielu płaszczyznach.


Naturalnie najłatwiej dostrzec ten wielki powrót obserwując trendy świata mody – wiele elementów nawiązuje do minionych lat – powracają jeansy, duże koszule, styl grunge oraz kwieciste sukienki.
Styl lat 90 widoczny jest nie tylko na ulicach, ale przede wszystkim w gazetach w których prezentowane są fotografie domów mody czy słynnych marek odzieżowych, które przemycają w swych kampaniach typowe dodatki lat 90. Spodnie z wysokim stanem, krótkie topy – to elementy ubioru najbardziej hot obecnych czasów – gdy mijamy próg sklepów należących do tych najbardziej popularnych sieciówek, natychmiast w oczy rzucają nam się ubrania rodem z lat 90.


Kubek termiczny Bodum
Author: homard.net
Source: http://www.flickr.com


Dziecko na rowerku
Author: Valentina Yachichurova
Source: http://www.flickr.com


Mówiąc o głośnym powrocie lat 90, warto dodać, że powrót ten widoczny jest nie tylko w modzie, aktualnie zauważa się boom płyt winylowych – coraz większa ilość osób chce nabyć choćby jeden egzemplarz takiej płyty, które kiedyś były w niemal każdym domu, teraz ich ceny sięgają sporych kwot. Miłość do płyt winylowych ma mnóstwo powodów – jednym z nich jest ten piękny szmer, który rozbrzmiewa w naszych uszach, gdy włożymy płytę do gramofonu – istny balsam dla duszy. Ci, którzy mieli już szansę posłuchać muzyki puszczonej z winyla na pewno wiedzą o co chodzi. Za szmer uwielbia się winyle – warto dodać, że na próżno szukać na nich najświeższych kawałków, jednakże na tym polega ich urok, do tego duży kształt i piękne okładki.

Aktualnie dostęp do nowych danych jest niesamowicie istotny, zatem zobacz wpis z witryny (https://zaklady.ebetx.pl/), gdyż traktuje on o podobnej kwestii.

Nierzadko również okładki na płyty winylowe są pożądane – nie ma się co dziwić, są na pewno unikatowe i ciężko kupić coś podobnego. Jeżeli jesteśmy szcześliwymi posiadaczami choć jednej płyty, należy o nią się troszczyć, aby płyta nie uległa uszkodzeniu – do tego przydatne będą okładki wewnętrzne na winyle, które dodatkowo zabezpieczą naszego winyla.
Można je kupić w każdym sklepie posiadającym w swej ofercie sprzedaż winyli – wystarczy tylko o nie poprosić.


Jak widać z mody lat 90 wyciąga się to, co najlepsze – zarówno w świecie mody jak i na płaszczyźnie kulturowej – coraz większa ilość osób sięga po muzykę, czy filmy lat 90.