czyli zabawa na całego

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/13kohorta.pl/includes/menu.inc).

Współczesne mody na rynku 3D: figurki oraz skanowanie

Praktycznie egzystujemy w nader ciekawych czasach. Dzięki rozwojowi współczesnych technologii stało się możliwe to, co kiedyś nie było realne. Aktualnie rozwój informatyki umożliwia projektowania w wirtualnym świecie modeli, które odzwierciedlają realność. Tak więc również skanowanie, jak i tworzenie figurek stało się możliwe za sprawą rozwoju technologii. Kto najwięcej na tym skorzysta? Okazuje się, że więcej osób, niż początkowo się wydawało.
Figurka 3D
Author: Gidge Uriza
Source: http://www.flickr.com
Zacznijmy od skanowania w technice 3D - skanowanie drukarką 3D. Jest to adekwatny sposób na przeniesienie do fikcyjnego świata modeli wywodzących z realnego świata. I tak można skanować praktycznie wszystko: przedmiot, zwierzę czy człowieka. Komu to jest pomocne? Otóż okazuje się, że te skany mogą być wykorzystywane zarówno w reklamie, jak i przy produkcji filmów. Za sprawą tej techniki zarówno kreatorzy mody mogą zużytkować modele wzięte z rzeczywistości. I do tego mogą zarówno zeskanować najświeższe kreacje, które potem wprowadzą do systemu. Następnie mogę je wyeksploatować przy tworzeniu multimedialnych prezentacji danego wyrobu. I tak widzimy, że faktycznie jest możliwe spożytkowanie tych skanów w świecie marketingu. Nie tylko przy wytwarzaniu reklam, lecz również każdy kupiec może współcześnie postarać się o taki skan uzysku. Potem może przygotować multimedialną prezentację, dzięki której zdobędzie następnych konsumentów.figurki w formie 3d
Author: Jennie Faber
Source: http://www.flickr.com
Wykonanie skanu w technologii 3D znajduje zarówno inne zastosowanie. Otóż umożliwia zrobienie figurek w tej technologii 3D. Niezbyt wiele osób zdaje sobie z tego sprawę, jaką wziętością się one cieszą.

Jeżeli na ten temat posiadasz zapytania, to poznaj więcej detali (https://digital-motion.pl/) na prezentowane zagadnienie, wchodząc tutaj - informacje okażą się z pewnością atrakcyjne.

Praktycznie znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w świecie interesu, lecz zarówno cieszą się popularnością wśród zwyczajnych konsumentów. I tak w interesie stało się możliwe szybkie uczynienie chociażby makiet przeróżnych wymysłów architektonicznych. Jest to przydatne przy prezentacji pomysłu biznesowego i szukaniu inwestorów. Zarazem użytkownicy indywidualni mogą wykonać figurki 3D nie tylko swoje, lecz zarówno zafundować oryginalny prezent swoim najbliższym. W grę wchodzi zrobienia popiersia czy nawet całej sylwetki człowieka. Oferta na rynku jest bardzo bogata. Wystarczy wprowadzić w wyszukiwarce frazy: „figurki 3d” lub „skanowanie 3d”.