czyli zabawa na całego

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/13kohorta.pl/includes/menu.inc).

Śnisz o tym, żeby zostać autorem i pisać powieści? Zaprezentuj swoje pióro w dobrym wydawnictwie

Literatura raduje się w naszym kraju wzrastającym uznaniem, badania rynku wykazują, że coraz więcej ludzi: tak i dzieci, jak i dorosłych, sięga po książki. Nie brakuje również osób, które marzą o tym, że pewnego dnia same staną się rozpoznawanymi pisarzami i będą przedstawiać swe dzieła na spotkaniach z fanami. Czy istnieje sposób, by spełnić takie marzenie? Oczywiście, że tak!

Tworzysz w sekrecie? Poślij do wydawnictwa! W Polsce jest wiele utalentowanych osób, które tworzą wiersze albo powieści, a później chowają je w przysłowiowej szufladzie. Zazwyczaj bywają to osoby zbyt onieśmielone, by uwierzyć, że to co tworzą, mogłoby spotkać się z entuzjazmem innych. Tymczasem rynek wydawniczy w Polsce ma się bardzo dobrze, wydawcy naprawdę łaskawym okiem spoglądają w stronę utalentowane debiuty. Szuka się czegoś fajnego, co tchnie w literaturę powiew świeżości. Dlatego powinno się schować skromność i przedstawić swe utwory wydawcom, jeżeli okażą się naprawdę dobre, z pewnością znajdzie się ktoś zainteresowany ich wydaniem. Sprawdź na tej stronie.gdzie wydać książkę
Author: Alberto G.
Source: http://www.flickr.com
Gdzie wydać książkę? Wiele osób, które stworzyły już historię, chce wiedzieć, gdzie można wydać swoją książkę.

Jeśli spodobał Ci się prezentowany artykuł, to z pewnością zainteresują Cię też przydatne wskazówki, które odnajdziesz tutaj - one pochłoną Cię bez reszty.

Trzeba zaznaczyć, że rynek wydawniczy jest bardzo szeroki i obejmuje setki małych lub większych wydawnictw. Pośród nich znajdują się wydawnictwa czołowe i dobrze znane, jak też mniejsze domy wydawnicze, jakie wydają głównie literaturę niszową. Warto pamiętać, że cały czas powstają nowe wydawnictwa, jakie nie uzyskały jeszcze znanych autorów i mogą być zainteresowane debiutami.

Zainteresował Cię niniejszy tekst? Jeśli tak, to zobacz także uwagi z witryny, gdyż one również tyczą się tej kwestii.

Chcąc wysłać swój rękopis do wydawnictwa, warto zaznajomić się z profilem wydawniczym, gdyż niektóre wydawnictwa specjalizują się w literaturze dla dzieci lub w powieściach grozy i nie ma po co słać do nich romansu - sprawdź nas.

Chcesz wydać za swoje pieniądze?
Pragnienie bycia autorem jest tak ogromne, że dużo osób chce wydać powieść na własny koszt. Jeśli jest się zainteresowanym taką drogą wydania dzieła, należy poszukać wydawnictwa, które wydaje powieści ze współfinansowaniem albo na całkowity koszt pisarza. W takim wypadku pisarz ponosi koszty korekty, składu, jak również druku książki. Ważąc się na taką opcję, trzeba zachować dużą ostrożność, by nie ponieść wielkich kosztów. Warto porównać kilka ofert, by wybrać tę najkorzystniejszą dla pisarza i dopilnować, aby wszystkie prace przy książce były przeprowadzone bardzo profesjonalnie.