czyli zabawa na całego

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/13kohorta.pl/includes/menu.inc).

Chcesz opublikować swoją książkę ale nie wiesz, jak? Zaznajom się z ofertą wydawców w sieci!

Na polskim rynku istnieje dużo wydawnictw zajmujących się publikowaniem prozy, poezji, jak również książek o odmiennym charakterze. Autor, który pragnie debiutować i opublikować napisane przez siebie dzieło, powinien zapoznać się z profilami wybranych wydawców, żeby mieć świadomość, do którego kierować własną propozycję literacką. Trzeba mieć na względzie, że na krajowym rynku funkcjonują zarówno wydawnictwa wydające książki tradycyjne, jak też elektroniczne.

czytnik e-booków
Author: bfishadow
Source: http://www.flickr.com
E-booki cieszą się coraz znaczniejszym zainteresowaniemNie da się zaprzeczyć, że w dzisiejszych czasach coraz większym zainteresowaniem cieszą się e-booki, czyli książki publikowane w formie elektronicznej. Czyta się je na profesjonalnych czytnikach, na komputerach, tabletach, a nawet w pewnych telefonach. Bywają wygodne, nie zajmują przestrzeni, zatem okazują się doskonałe dla osób, które nie mają miejsca, aby gromadzić bibliotekę. Nie bez znaczenia jest także to, że e-booki są sporo tańsze niż książki papierowe, więc dla osób ograniczających wydatki okazują się rzeczywiście kuszące.

Zastanów się, jak pragniesz wydać swoją książkę

Zainteresowanie, jakim radują się e-booki sprawia, że coraz więcej autorów chce publikować książki w formie elektronicznej. Jeżeli jest się zainteresowanym publikowaniem swej powieści albo innego utworu w rzeczonej formie, trzeba odszukać w sieci internetowe wydawnictwo i zaznajomić się z jego ofertą. Warto mieć na względzie, że pewne jednostki zajmują się publikowaniem pozycji literackich na koszt piszącego i by wydać swą książkę, musi się mieć na to fundusze.

koszt wydania ebooka
Author: eFile.com
Source: http://www.flickr.com
Wyszukaj opłacalną propozycję

Chcąc korzystać z oferty jakiegoś wydawcy w każdym przypadku należy dokładnie zapoznać się z oferowaną umową, żeby okazać się pewnym, że będzie ona dla samego autora opłacalna.

Jeśli masz chęć odkryć więcej danych na opisywany temat - odsyłam do serwisu www (https://dominikkania.pl/), ponieważ w tamtym miejscu są wartościowe fakty opisujące prezentowany wątek.

Jeśli ma się jakieś wątpliwości, rzeczoną umowę można omówić z prawnikiem. Rozpoczynając współpracę z wydawnictwem, należy popytać, jak wygląda wsparcie wydawcy przy zbycie książki i przy przeprowadzaniu akcji promocyjnych. To bardzo ważne, ponieważ od tego zależny może być sukces danej pozycji wydawniczej.