czyli zabawa na całego

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/13kohorta.pl/includes/menu.inc).

Jak popularność piłki nożnej przekłada się na gry komputerowe, skąd się wziął fenomen serii piłkarskiej Fifa.

Piłka nożna to chyba najpopularniejszy sport na całym świecie, trudno się więc dziwić, że powstało wiele gier opierających się na rywalizacji dwóch zespołów piłkarskich.
stół bilardowy
Author: Javcon117*
Source: http://www.flickr.com


Jednak chyba nic nie może dorównać ze względu na grywalność i funkcjonalność serii Fifa, jaka już od kilkunastu lat cieszy się ogromnym powodzeniem wśród następnych pokoleń graczy. Każda z nowych odsłon to jeszcze więcej szczegółów, możliwość grania najlepszymi obecnie piłkarzami, ale też polepszona mechanika grania. Dokładnie to prezentuje fifa 11 pc, football manager dokładnie to można zobaczyć w następnych odsłonach tego komputerowego hitu. Korzystając z zainteresowania tą serią zaczęły się pojawiać kolejne tytuły, związane z piłką nożną. Przykładowo fifa street 2 przenosi grających na uliczne boiska w miastach całego świata.


dom - odbicie
Author: Chris Klüpfel
Source: http://www.flickr.com


Star Fitness 5
Author: Rafał Depa
Source: Rafał Depa


O ile tradycyjne wersjeFify są typowymi zręcznościówkami, w których należy strzelić przeciwnikom jak najwięcej bramek, to fifa manager stała się jedną z najlepszych sportowych strategii, jakie wydano do tej pory. W grze tej gracz będzie się wcielał nie w piłkarzy, a w managera, jaki ma odnieść sukces ze swoim zespołem.

Czy masz chęć dokładniej przeanalizować omawiany na tej stronie wątek? Jeżeli tak, bez obawy kliknij tutaj, by przeczytać więcej na tej stronie (https://pkrajewski.pl/przemysl/).

Gra jest naprawdę mocno rozbudowana i daje ogrom możliwości, trzeba przecież zarządzać każdym aspektem prowadzenia piłkarzy. Do wyboru będzie jest blisko tysiąc klubów, trzydzieści pięć tysięcy zawodników i mnóstwo statystyk, na których można się opierać podczas podejmowania decyzji.
Wielbicielom takiej formy zabawy fifa manager 12 zagwarantuje wiele długich godzin grania, ale też wiele radości, jak się osiągnie cele, które się zaplanowało.