czyli zabawa na całego

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/13kohorta.pl/includes/menu.inc).

Zainteresowanie - w każdym momencie możesz znaleźć coś dla siebie

Wolny czas – chyba każdy z nas lubi go mieć, a przynajmniej tak powinno być. Z drugiej jednakże strony są osoby, które nie mając za wielu obowiązków, czują się zagubione. Zupełnie nie wiedzą one, co ze sobą zrobić, jakie znaleźć sobie zajęcie. Wpadają wówczas wręcz w chandrę. Takie objawy tyczą się zwykle tych, którym brakuje pasji, które nie mają żadnego ulubionego zajęcia.


A czy ty masz swoje hobby? Jeżeli nie, to najwyższa pora, by się za czymś rozejrzeć. Być może myślisz, że jest już na to za późno, że twój czas minął, że jeśli nie znalazłeś swojej pasji w dzieciństwie ani w wieku nastoletnim, to już jej nie znajdziesz. Ale nic bardziej mylnego. Wciąż masz na to szansę i będziesz ją mieć do końca życia.

Czy wciąż o czymś myślisz, co cię pociąga? Coś co od dawna chciałeś wypróbować, ale nie miałeś okazji, aż w końcu całkowicie o tym przestałeś myśleć? Może zatem pora, żeby do tego wrócić? W końcu teraz jesteś dorosły, wreszcie zapewne masz czas i pieniądze. Kiedy będzie lepszy czas, aby się rozwijać i spełniać swoje marzenia?
wino
Author: Nicole Rugman
Source: http://www.flickr.com


A jeżeli nic nie przychodzi ci na myśl, to jak najbardziej koniecznie rozejrzyj się za czymś nowym. W jaki sposób? Warto po prostu zainteresować się światem, tym co dzieje się wokół nas. Być może na przykład gdzieś nieopodal odbywa się degustacja wina. Czy nie chciałbyś tam pójść? A może któregoś dnia wybierzesz się na jakieś interesujące wydarzenie sportowe? Każda okazja jest dobra, żeby poszerzyć swoje horyzonty, dowiedzieć się czegoś nowego i czegoś ciekawego. A nuż wciągnie nas to na dłużej i stanie się naszym prawdziwym hobby.


W praktyce ludzie mają więc różnorodne zainteresowania. Nie ma pod tym względem żadnej reguły. Jedni mają takie, drudzy inne hobby. Ważne jest tutaj tylko to, żebyśmy sami czuli się z tym szczęśliwi i żeby nowe zainteresowania wnosiły coś wartościowego do naszego życia. Jeśli zatem lubisz zbierać znaczki – nie czekaj, tylko to rób. Jeżeli uwielbiasz podróże - jedź gdziekolwiek, na początek może być blisko. Jeżeli zawsze chciałeś spróbować jakiegoś sportu – poświęć na to najbliższy weekend.

Zainteresowały Cię informacje gospodarka odpadami radom podane w tym poście? Bardzo przyjemnie więc będzie nam podzielić się z Tobą następnymi notkami. Czekamy na opinię!

Nie ma co zwlekać w nieskończoność, w końcu życie nie będzie trwało wiecznie. Trzeba je więc wykorzystać maksymalnie, najlepiej jak się tylko da.