czyli zabawa na całego

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/13kohorta.pl/includes/menu.inc).

Szczecin oferuje nam szansę przetestowania się w rozwiązywaniu zagadek

Znacznie częściej jest tak, że gry komputerowe, które uzyskały powodzenie wśród internautów z upływem lat przerzucane są do świata rzeczywistego, gdzie wszystko dzieje się tu i teraz bez wykorzystania komputera. Teraz niesamowicie dużą popularnością, tak w świecie, jak i w kraju, raduje się gra escape room, która okazuje się świetnym rozbudowaniem dla firmowych wyjazdów integracyjnych, i imprez kawalerskich czy panieńskich.

Escape room
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com
W grze tej może brać udział parę osób, które zamykane są na godzinę w odpowiednim pomieszczeniu zapełnionym zagadkami i zadaniami, jeżeli wykona się je właściwie to otrzymuje się klucz, dzięki któremu można się wydostać z takiego pomieszczenia z tytułem zwycięzcy. Taka gra zmusza do myślenia, do fizycznego wysiłku oraz przede wszystkim do połączenia sił, przez co możemy się lepiej poznać z innymi osobami, które razem z nami znajdują się w konkretnym pomieszczeniu. Zobacz więcej informacji na dedykowanej stronie: (ucieczka z pokoju gra)

Szczecin też dał się porwać grze w pokojuZnacznie więcej miast daje nam ewentualność rzeczywistego zagrania w grę, opierającą się na próbie wydostania się z zamkniętego pokoju w wyznaczonym terminie. Szczecin nie jest tu wyjątkiem, a więc nie może nas dziwić, że również tutaj mamy ewentualność zmierzenia się w tej grze.

Jeśli masz ochotę zgłębić dokładniej informacje na prezentowany temat, to sprawdź w tym miejscu przydatne wpisy, mające uzupełniające newsy.

Wystarczy tylko wprowadzić nazwę gry wraz z nazwą miasta i już zostaniemy przekierowani na specjalną stronę, na której będziemy mogli zobaczyć, gdzie znajduje się taki pokój, ile zapłacimy za wzięcie w niej udziału, i będziemy posiadali możliwość zamówienia dla siebie pokoju w wygodnym dla nas okresie. Należy w ten sposób zmierzyć się ze sobą samym oraz zobaczyć, na ile jesteśmy zgrani z naszymi znajomymi, na pewno dowiemy się o sobie znacznie więcej. Autor:

Możemy bawić się razem ze znajomymi

Nie ma nic cudowniejszego niż szansa wspólnej zabawy ze znajomymi. Dlatego nie powinniśmy zamykać się w swoim domu przed monitorem, wręcz odwrotnie, powinniśmy poszukać gier, które są przeniesione do świata realnego. Wówczas będziemy mogli się sprawdzić, a równocześnie będziemy mogli miło spędzić czas z przyjaciółmi poza własnym domem.