czyli zabawa na całego

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/13kohorta.pl/includes/menu.inc).

Melodie, które słychać podczas grania

Kiedy kupujemy jakąkolwiek grę to nie zawsze rozmyślamy o tym, jaka stworzono ścieżkę dźwiękową do niej. Dopiero po jakimś czasie słyszymy, że muzyka rzeczywiście w fenomenalny sposób tworzy klimat całej gry. Bo muzyka do gier to niesamowicie ważny element. Owszem wybiera się popularne bardziej albo mniej utwory, które przeplatają się w grze, jednak całą muzykę, która ma pasować do charakteru gry trzeba tworzyć od podstaw.

konsola ouiya
Author: Cesar Cardoso
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie szumy, każde dźwięki, które ma wydawać postać, jak również, jakie wydaje otoczenie muszą zostać niesamowicie dobrze przemyślane. Pomyślmy przez chwilę jakby to było, gdyby któraś gra z bardzo dynamicznymi scenami nie posiadała żadnego dźwięku. W dzisiejszych czasach ciężko byłoby przywyknąć. Dodatkowo gra nie okazałaby się już tak interesująca, bo muzyka buduje napięcie, sprawia, że gra jest całkiem inaczej odbierana. Z tego powodu tak istotne jest, by stworzyć rzeczywiście dobrą ścieżkę dźwiękową do gier, bo inaczej gra okaże się niekompletna. Wejdź na stronę i zapoznaj się z ofertą: Trance-Techno

Świetne piosenki kojarzone z grami

Czasem , kiedy słyszymy którąś piosenkę w audycji radiowej i zdaje nam się, że już ją słyszeliśmy. A potem odpalamy komputer lub konsolę i dociera do nas, że ta piosenka została wykorzystana w naszej grze. Bo muzyka do gier to m.in. utwory muzyczne, które są popularne i które świetnie wpasowują się w klimat gry. Zdarza się, że utwór nie jest szalenie znany, a jakaś gra idealnie go promuje.
Bank muzyki royaltyfreeheaven
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Poza już stworzonymi utworami, są robione piosenki z myślą o jakiejś grze. A na dodatek należy stworzyć ścieżkę dźwiękową do gry, która nie opiera się na piosenkach, a na odgłosach, jakie są wydawane w wielu sytuacjach, na różnych poziomach przez postaci i otoczenie, w którym się znajdują. Robienie takiej muzyki nie jest banalną sprawą, należą trochę się pomęczyć, by wszystko do siebie pasowało. Do gier muzykę komponują wielcy muzycy.

xbox i playstation na targach
Author: Gage Skidmore
Source: http://www.flickr.com
Osoby, które naprawdę potrafią oddać klimat gry (cymbergaj wynajem) za pomocą muzyki. Jest to kosztowne przedsięwzięcie, ale tylko tak możemy doprowadzić do tego, że gracze będą w stanie odczuwać, iż zrobiono wszystko, żeby chcieli do tej gry powracać i sięgać po kontynuacje. Bo odpowiedni dźwięk, świetna fabuła i odpowiednia techniczna oprawa doprowadzi do tego, że gra staje się popularna.