czyli zabawa na całego

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/13kohorta.pl/includes/menu.inc).

Szukasz nieszablonowego pomysłu na spędzenie weekendu? Wybierz spływ kajakiem!

Aktywne spędzanie czasu wolnego pod gołym niebem jest bardzo ważne dla zdrowia i formy, jak także i dla samopoczucia. Spływy kajakiem gwarantują możliwość połączenia aktywności ze świetną zabawą, a przy okazji pozwalają na podziwianie pięknych widoków. To naprawdę doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu albo zorganizowanie jakiejś imprezy towarzyskiej.


spływ
Author: Jura Park Bałtów
Source: http://www.juraparkbaltow.pl
Kajakiem czy pontonem?

Turystyka rzeczna szczyci się w Polsce coraz większym powodzeniem, ponieważ zawiera to co najlepsze: ruch pod gołym niebem i cudowne okoliczności przyrody. Miłośnicy kajaków wybierają zarówno urocze jeziora i rozlewiska rzek. Dużo emocji dostarczają także spływy górskimi rzekami, w których można brać udział i kajakiem i pontonem. Zainteresowaniem turystów cieszy się chociażby rafting Bardo, inaczej mówiąc spływ pięknym przełomem Nysy Kłodzkiej. To kilka godzin wyśmienitej rozrywki i ładnych widoków. Skala trudności spływu w danym miejscu zezwala uczestniczyć w zajęciach nawet przedszkolakom, zatem podobny spływ może okazać się pomysłem na familijne spędzenie wakacji.

Ważne jest bezpieczeństwo

Wybierając się na spływ pontonem lub kajakiem, należy mieć gwarancję, że strzegą nas specjaliści. Bywa to szczególnie ważne, jeśli na taki spływ zabieramy dzieciaki. Rafting w Bardo to spływ organizowany przez specjalistów, którzy trudnią się tym od dłuższego czasu i przeszli wskazane przeszkolenia. Udostępniany klientom ekwipunek jest regularnie sprawdzany i serwisowany, co ma wielkie znaczenie dla bezpieczeństwa uczestników spływu. Rafting na przełomie Nysy to aż trzy godziny świetnej rozrywki i wspaniałych pejzaży. Polecam wypróbować ich Bardo.


rafting Bardo - Dolina Kłodzka
Author: Trevor Mattea
Source: http://www.flickr.com
Pomysł na niebanalną imprezę okolicznościową?

Rafting okaże się ciekawą alternatywą wypełnienia czasu imprezy okolicznościowej. W wypadku gdy poszukuje się nieszablonowego sposobu na organizację wieczoru panieńskiego, osiemnastych urodzin albo szuka interesującego upominku przy okazji dużej uroczystości, rafting doskonale się sprawdzi.

Jeśli prezentowana tutaj tematyka jest dla Ciebie zajmująca, to ponadto zobacz też inne warte zerknięcia (https://www.coraltravel.pl/Grecja/Kreta/hotel/MEROPI_HOTELS/1351/40-1815-24FF.html) teksty!

Organizator spływu dysponuje odpowiednią liczbą pontonów i ekwipunku, aby obsłużyć liczniejsze grupy, a taki pomysł bez wątpienia spotka się z aplauzem.