czyli zabawa na całego

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/13kohorta.pl/includes/menu.inc).

Co ciekawego zaproponować może w ostatnim czasie rynek gier na komputery

Każdego roku na rynku gier ukazuje się spora ilość nowych produkcji, z jakich każdy ma chęci na to, żeby zostać szlagierem. Lecz w rzeczywistości będzie się to udawać niedużej ilości gier, a tak naprawdę to gracze będą decydować o tym, jakie staną się hitami. Często twórcy inwestują bardzo duże pieniądze w nowe rozwiązania, zatrudniają potężne zespoły specjalistów, a i tak w końcowym rozrachunku okazuje się, że nic z tego nie wyszło, bo gra nie zyskała zainteresowania graczy.

gry video
A niekiedy będzie zupełnie odwrotnie, nikomu wcześniej nie znany tytuł staje się wielkim przebojem, w który grają dziesiątki milionów graczy na całym świecie. Dokładnie tak było z ogromnie popularną serią Angry Birds, jaką niektórzy uważają za najbardziej popularną dotychczas wyprodukowaną grę. Gra nie tylko się doczekała wielu różnych wersji, lecz także własnego filmu. Szacuje się, że w gry tej serii gra miesięcznie 60 milionów ludzi, a wszystkich ściągnięć zanotowano już około dwóch miliardów.

Jedną z następnych wcieleń wściekłych ptaków jest angry birds stella pop, tradycyjna gra zręcznościowo-logiczna. Oparta jest ona na wykorzystywanym już dawno pomyśle z bąbelkami, które po trafieniu w taki sam kolor są usuwane z pola zwalniając tym samym miejsce.

Kliknij ten odnośnik i zdobądź cenne info na temat analizowanej tu problematyki! Z pewnością naprawdę uznasz je za przydatne.

O ile sam pomysł nie jest najnowszy, to szata graficzna zachwyca nawet wybrednych miłośników komputerowych gier, dodatkowo producenci dołożyli parę ciekawostek które znacznie zwiększają dynamikę akcji.

Także dobre recenzje ma niedawno wydana gra platformowa trine 3: the artifacts of power. Gra z jednej strony wymaga dużej zręczności w operowaniu klawiszami, ale jednocześnie wymaga dużej dawki myślenia.

W czasie zabawy trzeba pokonywać różne przeszkody, omijać pułapki i pokonywać wrogów, a oprócz tego będzie do rozwiązania mnóstwo nietypowych zagadek. Bardzo interesująco prezentują się graficzne możliwości tej gry. Gra wydana została w pełnym 3D, dzięki czemu nie tylko jest bardzo grywalna, ale także atrakcyjna pod względem możliwości graficznych.