czyli zabawa na całego

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/13kohorta.pl/includes/menu.inc).

Opublikowanie napisanej przez siebie książki: jak można to zrobić?

O opublikowaniu swojej książki marzy bardzo wiele osób. Rzecz jasna zanim książka trafi do drukarni musi zostać napisana, oddana do recenzji, a dopiero na końcu przesłana do wydawnictwa, które być może będzie zainteresowane jej wydaniem. Droga do opublikowania napisanej przez siebie książki jest więc naprawdę długa. Jak ją przejść?
Napisanie książki do rzecz jasna pierwszy krok do jej wydania. Jeżeli mamy już przygotowany maszynopis swojej książki powinno się ją oddać do recenzji. Recenzentem może zostać ktoś z kręgu naszej rodziny bądź przyjaciół. Pozytywne zrecenzowanie książki sprawi, że coraz częściej zaczniemy sobie stawiać pytanie: gdzie wydać książkę? Odpowiedź na trudne pytanie gdzie wydać książkę nie jest jednak jednoznaczna. Do wyboru mamy bardzo duże wydawnictwa, ale też wydawnictwa niewielkie, w których koszt przeniesienia książki na papier będziemy musieli wziąć na siebie. Jeżeli więc zamierzamy trochę zaoszczędzić na kosztach jej wydania warto zastanowić się, czy nie lepszym rozwiązaniem będzie self publishing. Tłumacząc self publishing na język polski możemy użyć zwrotu „samowydawanie” - . W wielkim skrócie znaczy to, że książkę będziemy wydawać sami bez konieczności przesyłania stworzonej przez siebie książki do wydawnictwa.
książka
Author: The Orl
Source: http://www.flickr.com


Samomydawanie najróżniejszych książek cieszy się dzisiaj ogromną popularnością nie tylko w naszym kraju. Debiutujący autorzy stawiają na samowydawanie napisanych przez siebie książek w rozmaitej, nie tylko w tradycyjnej formie książki na papierze - dowiedz się więcej o self publishingu. Niemniej często stawiają oni na wydanie swojego e-booka.

Czy poszukujesz na stronie szlaban rfid czegoś wyjątkowo interesującego? Zapraszamy zatem do następnego tekstu. Należy jedynie kliknąć w podany link.

Wydawanie swoich e -booków cieszy się wielką popularnością tak naprawdę z jednego, bardzo istotnego powodu: jest zwyczajnie znacznie tańsze niż samowydanie książki w tradycyjnym, papierowym wydaniu.
Decydując się na samowydawanie książki, od nas tylko uzależnione jet to, w jakiej ilości egzemplarzy ją wydamy. Bez przeszkód możemy wydać tylko trzy tomiki, które sprezentujemy znajomym, jak i pięćset egzemplarzy. Pytanie tylko, czy wydanie tysiąca egzemplarzy jest potrzebne? Gdzieś przecież będziemy musieli je sprzedać, a z tym możemy mieć już naprawdę spory problem. Może więc jednak publikację książki rozsądniej przekazać przygotowanemu do tego wydawnictwu?