czyli zabawa na całego

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/13kohorta.pl/includes/menu.inc).

Własna książka: jak ją opublikować, nie wydając majątku?

Od pomysłu na napisanie książki wiedzie daleka droga do jej wydania. Aby mogła ona odnieść sukces, musi być nie tylko odpowiednio napisana, ale także dobrze wydrukowana.
Wydanie własnej książki jest obecnie możliwe bez pośrednictwa wydawnictwa. Wiele wydawnictw niechętnie wydaje książki młodych, nieznanych autorów. Musi ona być naprawdę wspaniała, aby wydawnictwo zechciało zainwestować pieniądze początkowo na jej wydruk, a później na promowanie - sprawdź nieco więcej. Teraz mamy możliwość wydrukować książkę omijając pośrednictwo wydawnictwa. Działające na rynku drukarnie cyfrowe oferują tani druk książek nawet osobie, która wydaje pierwszą książkę. Tani druk firmy Tritex - (nadruk na tkaninach) książek pozwala na wydanie książki w odpowiedniej ilości egzemplarzy. Jednak za jej druk będziemy musieli zapłacić sami. To również na nas, jako autorach spadnie cały proces związany z jej sprzedażą. Ale napisanej i samodzielnie wykończonej książki wcale nie musimy sprzedawać, możemy jej egzemplarze rozdać w kręgu znajomych, czy przyjaciół.
czytaj o ofercie firmy MCP
Author: Matthew
Source: http://www.flickr.com




Wydana swoim nakładem książka może otrzymać w drukarni numer ISBN. Z takim numerem ma ona szansę trafić do oficjalnego obiegu wydawniczego. Cena drukowania zależy oczywiście od ilości egzemplarzy. Ich będzie ich mniej, tym za drukowanie własnej książki jej autor będzie zwykle płacił zapłacić. Dla drukarni nie będzie miało znaczenia, czy chcemy drukować powieść, czy tomik poezji. Na dane życzenia klientów jej pracownicy zajmą się nawet zaprojektowaniem okładki. W ramach zwyczajnej usługi możemy liczyć na projekt graficzny oraz topograficzny oraz na profesjonalnie zrobioną korektę. Nakład może być zależny od tego, jakie mamy fundusze, autorowi pozostaje jedynie dobranie rodzaju druku. Do wyboru posiadamy druk offsetowy oraz cyfrowy. Oba charakteryzują się nieco innymi parametrami.


Pokazanie światu swojej książki to dla wielu osób to duże marzenie. Można wiedzieć, że może one naprawdę się spełnić. Trzeba jedynie postawić na naprawdętani druk książek, który obecnie jest naprawdę łatwo dostępny. Wyszukanie drukarni która będzie w stanie nam zaoferować tani druk naprawdę nie jest skomplikowane. Pod warunkiem, że naprawdę się postaramy.