czyli zabawa na całego

Lato

Jeżeli w czasie wiosennym i letnim, kochasz aranżować gardenparty, a największą przyjemnością są dania z grilla – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat wakacyjnych przepisów

łosoś z grilla
Author: Sfera PR
Source: Sfera PR
Gdy przychodzi wiosna, robi się cieplej na zewnątrz, zaczyna się przyjemny sezon na podwórkowe spotkania. Natychmiastowo wszelka powszechna rodzina cały czas czeka na wolne od obowiązków, koniec tygodnia, czy luźne popołudnie, żeby w zawrotnym rytmie zaplanować tak zwanego grilla.

Kulig to sprawdzony sposób na szampańską zabawę w zimie

zima
Author: Bazar del Bizzarro
Source: http://www.flickr.com
Gdyby zrobić sondę uliczną i zadać pytanie, którą porę roku najbardziej lubimy, na pewno najwięcej odpowiedzi „za” padłoby na lato. Nie ma w tym nic zaskakującego, przecież w taką porę jesteśmy w stanie robić prawie wszystko, nie dość, że nie ma wymogu, żeby się specjalnie ubierać (choć wiele kobiet byłaby odmiennego zdania), to jeszcze dodatkowe profity, jak piknik na łonie natury, spacer czy kąpiel w jeziorze, są zwyczajnie osiągalne. Tak to jest z ciepłą porą, dlatego wiosna mogłaby w przeprowadzonej sondzie być tuż za latem. A co z zimnymi porami roku? Wielu z nas lubi zimę, a jesień jedynie, gdy wygląda, jak „nasza polska złota jesień”.