czyli zabawa na całego

Zespół

Planszówki wróciły do łask. Gdzie można w nie zagrać?

gry imprezowe
Author: Rob DiCaterino
Source: http://www.flickr.com
Trendy w rozrywce się zmieniają, pojawiają się odjazdowe propozycje, lecz ponadczasowe gry raczej nie wychodzą z mody. Ostatnio powrót na salony zaliczyły planszówki i można zauważyć to praktycznie w każdym miejscu. Możemy pograć nie tylko w piwiarniach, ale również na turniejach i imprezach im dedykowanych.

W jaki sposób zorganizować wspaniałą imprezę integracyjną?

impreza firmowa
Author: Tech Cocktail
Source: http://www.flickr.com
Zorganizowanie niezapomnianej imprezy integracyjnej nie należy do prostych zadań, tym bardziej jeżeli ktoś nie ma jakiegokolwiek doświadczenia na tej płaszczyźnie. Na szczęście na rynku prosperuje sporo profesjonalnych firm, które od wielu lat zajmują się taką działalnością. Warto zdecydować się na ich usługi, gwarantując swoim pracownikom naprawdę atrakcyjną i wartościową imprezę integracyjną.

Escaperoom - niezwykła rozrywka a także świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu

inntegracja w zespole
Author: QuestRooms
Source: http://questrooms.pl/
Jednym z najważniejszych elementów, który jest w stanie pomóc nam zjednać zespół ludzi jest odpowiednia integracja wszystkich jego członków. Sposobów na zespolenie drużyny jest wiele, jednakże jednym z bardziej efektywnych jest zaangażowanie wszystkich uczestników w interesującą i wymagającą zabawę.