czyli zabawa na całego

ludzie

Kiedyś graffiti było uważane za przestępstwo - obecnie tworzy się je niejednokrotnie na zlecenie

nauka języków obcych
Author: Laurie Sullivan
Source: http://www.flickr.com
Z rysowania graffiti powstały murale. Oba typy tworzenia jednakże różnią się od siebie. Murale są najczęściej stosunkowo duże oraz robione na zlecenie, więc przy wiedzy właściciela budynku.

Jaka jest nowa generacja stylistek?

Author: Kostrzewa PR
Natalia Siebiuła to jedna z wyjątkowo zdolnych polskich stylistek współczesnego pokolenia. Aktualnie pracuje nad wzmocnieniem swej pozycji w świecie mody. Projektuje ona ubrania, które są zespoleniem nowoczesności oraz użyteczności. W swej twórczości nie kieruje się zbytnim przepychem, dlatego też jej ubrania nie są przerysowane jak również rzucające się w oczy. Dla Siebuły moda ma być wyłącznie elementem, który będzie jedynie dodatkiem dla osobowości. Ma ją podkreślać, a nie jak ma się to w bardzo wielu przypadkach tworzyć.

Dokąd sięga tradycja przebierania się w różnorakie stroje przy niektórych popularnych sposobnościach?

przebrania na halloween
Author: Teatr Praga
Konwenans przebierania się na zabawy maskaradowe dosięga średniowiecza oraz wywodzi się ze solarnej Italii. Tamtejsi oligarchowie ubierali je, aby upodobnić się do różnorodnych postaci słynnych z mitologii.

Stare zdjęcia starego Krakowa – niesamowita pamiątka mówiąca wiele o tym mieście oraz osobach w nim mieszkających.

Kraków
Obecny rozkwit techniczny umożliwia dokumentowanie i utrwalanie istotnych chwil i okoliczności, które w swoim życiu doświadcza zasadniczo każdy człowiek. Przez to momenty te staja się trwałe i w każdej chwili można powrócić do nich i je powspominać samemu albo z rodziną czy też przyjaciółmi.