czyli zabawa na całego

pasje

Kurs rysunku w Krakowie dla różnych stopni zaawansowania

rysunek architektoniczny
Author: Aleksandra Wiese
Source: EURO Poznań 2012
Niejeden z nas marzy o sytuacji, w której możemy połączyć przyjemne z pożytecznym. Budowanie właściwych warunków, które pozwolą zaistnieć tej idealnej sytuacji nie jest rzeczą łatwą. Najlepszym wyjściem będzie odkrycie w sobie pasji oraz doskonalenie się w obranym kierunku już od dziecka, bez względu na to, czy dotyczy to majsterkowania, odnosi się do rozgrywek sportowych, gry na instrumencie, sztuk plastycznych lub czegoś innego.

W jaki sposób dwudziestokilkuletni zdolni polscy muzycy próbują zarobić na chleb

artystka grająca na ulicy
Author: Ryan Li
Source: http://www.flickr.com
Bycie artystą w dzisiejszych latach jest dość skomplikowane i jedynie na pocieszenie można nadmienić, że najprawdopodobniej nigdy nie było. Uczęszczanie do średniej szkoły muzycznej w żadnym razie nie wróży obiecującej przyszłości na scenie - najczęściej przyszły sukces kończy się tym, że muzyk, który kiedyś zacięciem ćwiczył gamy, dziś nie wie nawet, gdzie jest położony jego gitara.

Odnajdź swoje hobby i stań się oryginalny jak nigdy do tej pory

kierowca na motorze
Author: driver Photographer
Source: http://www.flickr.com
Jak się wyróżnić, jak być oryginalnym? Za często myślimy o tych, co pragną być zauważalni, że są to ludzie płytcy i próżni, myślą jedynie o tak zwanym „parciu na szkło”, nic nie pragną od życia jedynie sławy! Wiadomo, że to błędne postrzeganie, ponieważ każdy z nas – osoba ekstrawertyczna czy osoba introwertyczna – wymaga uznania, pragnieodznaczać się wyjątkowością, nie chce jednocześnie, ażeby jego życie było byle jakie. Co więc zrobić, aby być interesującym?