czyli zabawa na całego

teatr

Spektakle dla dzieci powinny być uważnie przemyślane

przedstawienie
Author: DlaMaluchów.Poznań
Source: DlaMaluchów.Poznań
Obowiązkowo warto pokazywać potomstwu co będzie ważne

Jeżeli pragniemy, żeby nasze dziecko świetnie radziło sobie w dorosłym życiu oraz potrafiło znaleźć się w każdej sprawie, to powinniśmy już od jego najmłodszych lat zadbać o to, aby było zaznajomione ze światem.

Która rozrywka będzie najlepsza dla naszego dziecka? Czytaj na ten temat więcej

teatr
Author: Robert Jaworski
Source: TEATR MONTOWNIA
Każde dziecko domaga się rozrywki. Niestety w dzisiejszych czasach, w dobie wszechobecnych łączy internetowych oraz nowych technologii, bardzo często bywają to gry na komputer. Jest to uwielbiona przez młodzież starszą i młodszą forma wypełniania czasu, z którą trudno konkurować. Rodziciele zastanawiają się jak oderwać dziecko od laptopa i namówić do alternatywnych form rozrywki.

Wakacyjne rozrywki dla dzieci, a zatem w jaki sposób zorganizować czas maluchom latem

spektakl
Author: DlaMaluchów.Poznań
Source: DlaMaluchów.Poznań
Nie ma chyba dziecka, jakie z utęsknieniem nie oczekiwałoby wakacji. Nikt bowiem nie przepada za codziennym wczesnym wstawaniem, robieniem prac domowych oraz tak zwyczajnie nieustanną gotowością. Lipiec i sierpień to okres, gdy wreszcie można się odstresować, zapomnieć o obowiązkach i tak po prostu cieszyć się dzieciństwem. Jednakże zdarza się, iż w trakcie wakacji maluchy się nudzą. Jak zorganizować im czas, aby nie leżały całe dnie przed telewizorem?