czyli zabawa na całego

wydawnictwa

Popularne książki popularnych autorów

Książka
Author: nkzs
Source: http://www.sxc.hu
Najcenniejsze w opinii czytelników książki to niezaprzeczalnie klasyka. Książki, jakie są najbardziej obecnie rozchwytywane na rynku książkowym, nabyć można w zrównoważonych cenach. Mogą się okazać znakomitym towarzyszem w czasie niekończących się, jesiennych wieczorów. Zdaje się, jakoby nasze społeczeństwo czytało stopniowo coraz mniej, co jest bardzo złym znakiem nie tylko dla autorów oraz wydawnictw, lecz przede wszystkim o naszych warunkach intelektualnych.

Napisałeś książkę i myślisz, co następnie zrobić – zobacz, jakie masz możliwości

self publishing
Source: flickr.com
Zarówno w Polsce, jak i wszędzie indziej, jest gigantyczna liczba osób, które uwielbiają pisać. Wielu z nich nie jedynie o tym marzy, nie jedynie to uwielbia, lecz naprawdę to robi. Ani spojrzeć, a powstaje top poezji, zbiór opowiadań, czy książka. W człowieku rośnie wtedy duma z wykonanego dzieła. Jednak co uczynić, by praca nie spełzła na niczym, by nie została w szufladzie?

Śnisz o tym, żeby zostać autorem i pisać powieści? Zaprezentuj swoje pióro w dobrym wydawnictwie

książki
Author: Jaka Santana
Source: http://www.flickr.com
Literatura cieszy się w naszym kraju wzrastającym uznaniem, badania rynku mówią, że coraz więcej osób: zarówno dzieci, jak i dorosłych, czyta książki. Nie brakuje także osób, które marzą o tym, że pewnego dnia same staną się rozpoznawanymi autorami i będą prezentować swoje dzieła na spotkaniach z fanami. Czy jest sposób, by spełnić takie marzenie? Oczywiście, że tak!

Optymalne rozwiązania dla wszystkich debiutujących twórców

książki
Author: Les Chatfield
Source: http://www.flickr.com
W dobie naszych czasów wiele osób myśli o tym, by wydać napisaną przez siebie książkę. Trzeba wspomnieć, że obecnie nie jest to problematyczne zadanie, ponieważ każdy debiutujący pisarz może znaleźć dla siebie wiele interesujących rozwiązań. Z ich wsparciem uda nam się w mgnieniu oka urzeczywistnić swoje marzenia dotyczące literackiego debiutu, co być może stanie się znamienne w kontekście dalszej kariery.