czyli zabawa na całego

wydawnictwa

Śnisz o tym, żeby zostać autorem i pisać powieści? Zaprezentuj swoje pióro w dobrym wydawnictwie

książki
Author: Jaka Santana
Source: http://www.flickr.com
Literatura cieszy się w naszym kraju coraz większym zainteresowaniem, badania rynku mówią, że coraz więcej osób: tak i dzieci, jak i dorosłych, czyta powieści. Nie brakuje także osób, które chciałyby pewnego dnia zostać znanymi autorami i będą przedstawiać swoje dzieła na spotkaniach z czytelnikami. Czy jest sposób, by spełnić to marzenie? Naturalnie, że tak!

Napisałeś książkę i myślisz, co następnie zrobić – zobacz, jakie masz możliwości

self publishing
Source: flickr.com
Zarówno w Rzeczypospolitej Polskiej, jak i wszędzie indziej, jest ogromna liczba osób, które kochają pisać. Spora część z nich nie jedynie o tym marzy, nie jedynie to kocha, ale naprawdę to robi. Ani się obejrzeć, a rodzi się tomik wierszy, zbiór opowiadań, czy książka. W człowieku rośnie wtenczas duma ze stworzonego dzieła. Jednak co zrobić, aby praca nie poszła na marne, by nie pozostała w szufladzie?

Optymalne rozwiązania dla wszystkich debiutujących twórców

książki
Author: Les Chatfield
Source: http://www.flickr.com
W dobie naszych czasów wiele osób myśli o tym, by wydać napisaną przez siebie książkę. Trzeba wspomnieć, że obecnie nie jest to problematyczne zadanie, ponieważ każdy debiutujący pisarz może znaleźć dla siebie wiele interesujących rozwiązań. Z ich wsparciem uda nam się w mgnieniu oka urzeczywistnić swoje marzenia dotyczące literackiego debiutu, co być może stanie się znamienne w kontekście dalszej kariery.

Popularne książki popularnych autorów

Książka
Author: nkzs
Source: http://www.sxc.hu
Szczególnie wartościowe w opinii czytelników książki to niewątpliwie klasyka. Książki, jakie są najbardziej dziś rozchwytywane na rynku książkowym, nabyć można w zrównoważonych cenach. Mogą się okazać znakomitym towarzyszem w czasie długich, jesiennych wieczorów. Wydaje się, jakbyśmy czytali stopniowo coraz mniej, co jest szczególnie złym znakiem nie tylko dla autorów oraz wydawnictw, ale przede wszystkim o naszych możliwościach intelektualnych.