czyli zabawa na całego

zainteresowania

W jaki sposób dwudziestokilkuletni zdolni polscy muzycy próbują zarobić na chleb

artystka grająca na ulicy
Author: Ryan Li
Source: http://www.flickr.com
Bycie artystą w dzisiejszych latach jest dość skomplikowane i jedynie na pocieszenie można nadmienić, że najprawdopodobniej nigdy nie było. Uczęszczanie do średniej szkoły muzycznej w żadnym razie nie wróży obiecującej przyszłości na scenie - najczęściej przyszły sukces kończy się tym, że muzyk, który kiedyś zacięciem ćwiczył gamy, dziś nie wie nawet, gdzie jest położony jego gitara.

Jak popularność piłki nożnej przekłada się na gry komputerowe, skąd się wziął fenomen serii piłkarskiej Fifa.

Star Fitness 5
Author: Rafał Depa
Source: Rafał Depa
Piłka nożna to chyba najpopularniejszy sport na świecie, nic więc dziwnego, że pojawiło się wiele gier opierających się na rywalizacji dwóch piłkarskich zespołów.

Odnajdź swoje hobby i stań się oryginalny jak nigdy do tej pory

kierowca na motorze
Author: driver Photographer
Source: http://www.flickr.com
Jak się wyróżnić, jak być oryginalnym? Za często myślimy o tych, co pragną być zauważalni, że są to ludzie płytcy i próżni, myślą jedynie o tak zwanym „parciu na szkło”, nic nie pragną od życia jedynie sławy! Wiadomo, że to błędne postrzeganie, ponieważ każdy z nas – osoba ekstrawertyczna czy osoba introwertyczna – wymaga uznania, pragnieodznaczać się wyjątkowością, nie chce jednocześnie, ażeby jego życie było byle jakie. Co więc zrobić, aby być interesującym?