czyli zabawa na całego

pomysł

Innowacyjne wizje na biznes w świecie szeroko pojętej rozrywki

escape room
Author: thierry ehrmann
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach praktycznie każdy z nas egzystuje w ciągłym biegu, każdego dnia wysysającym z nas mnóstwo energii życiowej, której nie da się podczas tych kilku godzin snu, które jesteśmy w stanie na niego poświęcić. Jednakże ciągły pośpiech jest przyczyną naszego częstego stresu, który też negatywnie oddziałuje na nasze zdrowia i samopoczucie.

Czy pojmujesz jak niezwykle sugestywną i skuteczną formą przekazu mogłaby być promocja radiowa?

Ogrodzenie na plac zabaw
Author: Legi
Source: Legi
Czy wiesz, jak dużą moc przekonywania może mieć tego typu forma przekazu jaką jest audycja radiowa? W dniu 30 października 1938 roku amerykańska stacja radiowa CBS przekazała tak sugestywne słuchowisko autorstwa Orsona Wellsa pt.

Poszukujesz ciekawego pomysłu na biznes? Sprawdź, jaki mamy dla Ciebie teraz pomysł!

kamera
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, że otwarcie swojego biznesu to w większości wypadków jedna z najlepszych decyzji, które możesz podjąć. Zazwyczaj oczywiście wiąże się to z ogromem wyrzeczeń, jednak jeżeli wszystko pójdzie po Twojej myśli wówczas po pewnym czasie będziesz mógł jedynie odcinać kupony od porządnie prosperującej firmy. Aby jednak to osiągnąć, musisz mieć jakiś świetny pomysł na biznes - zwykle to akurat z tym mamy największy problem. Jaki biznes dokładnie wybrać? Dzisiaj mamy dla Ciebie pewien pomysł!

Zagadki, zamknięte nakastliki i kombinacje liter, innymi słowy próba ucieczki z zamkniętego pomieszczenia

sklepy
Author: Granna
Source: GMFRK Sp. z o.o.
Obecnie ludzie szukają coraz to ciekawszych atrakcji i szans ciekawego spędzania czasu w mieście. Z tego powodu możemy dostrzec rosnącą liczbę klubów, kawiarni, tematycznych pubów, czy miejsc świadczących kultowe atrakcje i rozrywkę na świetnym pułapie.

Jak wydajnie zająć sobie wolny czas przy laptopie?

gry online
Author: Enrico Strocchi
Source: http://www.flickr.com
Nuda to bez wątpienia zjawisko, które potrafi być niezmiernie wyczerpujące. Najczęściej wynika ono z braku właściwego zagospodarowania wolnego czasu. Przypuszczalnie w życiu licznych z nas ma ona miejsce zwłaszcza w czasie dni wolnych, gdy to nagle zostajemy oderwani od wszystkich codziennych obowiązków.

Pages