czyli zabawa na całego

rower

Potrzebujesz prawdziwych wrażeń? Poznaj zabawę, którą jest Escape Room

zabawa
Author: Commander, U.S. 7th Fleet
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek potrzebuje zabawy. Niektórzy lubią po pracy wybrać się na rower, inni z chęcią spotkają się ze znajomymi, by zagrać w bilarda albo umówić się na grę w tenisa ziemnego. Jeżeli ty też przepadasz za spędzaniem czasu z bliskimi i chciałbyś zaproponować im nową atrakcję, zdecyduj się na Escape Room Gdynia. Czym jest Escape Room?

Lubisz wyzwania? Sprawdź, w jaki sposób przygotować się do triathlonu

Trening do triathlonu
Author: Georgia National Guard
Source: http://www.flickr.com
Triathlon to dyscyplina sportowa, jaką może uprawiać każda zdrowa osoba. Wymaga on naprawdę dobrej formy fizycznej i wielu miesięcy przygotowań, gdyż nie da się zaprzeczyć, że jest to sport wytrzymałościowy. Jeżeli wobec tego za kolejny swój cel wziąłeś triathlon, trening musisz zacząć odpowiednio wcześniej, aby Twoja pierwsza próba nie skończyła się kompletną porażką.

Zazwyczaj zastępowane części w pojeździe to belki dachowe, listwy zderzaka oraz nakładki na drzwi

Tuning
Author: YuJeen
Source: http://www.flickr.com
Oczkiem w głowie każdego chłopaka jest jego własny samochód. Żmudne pucowanie oraz nagminne mycie auta nie dziwi już żadnej dziewczyny, ponieważ dla facetów jest to najlepsza rozrywka i doskonale się w dodatku bawią. Nie wolno oczywiście dopuścić, by auto posiadało jakiekolwiek zadrapania, wgniecenia albo ślady po karambolu.