czyli zabawa na całego

zagadki

Potrzebujesz prawdziwych wrażeń? Poznaj zabawę, którą jest Escape Room

zabawa
Author: Commander, U.S. 7th Fleet
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek potrzebuje zabawy. Niektórzy lubią po pracy wybrać się na rower, inni z chęcią spotkają się ze znajomymi, by zagrać w bilarda albo umówić się na grę w tenisa ziemnego. Jeżeli ty też przepadasz za spędzaniem czasu z bliskimi i chciałbyś zaproponować im nową atrakcję, zdecyduj się na Escape Room Gdynia. Czym jest Escape Room?

Najnowsza forma rozrywki dla osób, jakie preferują niecodzienne spędzanie czasu wolnego.

ludzie
Author: Andrey
Source: http://www.flickr.com
Nie można zaprzeczyć, iż rozwiązanie takie jak Escaperoom to nowatorska rozrywka dla osób, jakie wolą oryginalne spędzanie wolnych chwil. Można albowiem pozwalać sobie na przeżywanie niezapomnianej przygody z najbliższymi. A rzeczywiście jest to pełne emocji rozwiązanie. Otóż, grupa przyjaciół jest na sześćdziesiąt minut zamykana w wybranym pomieszczeniu. Taką ilość również czasu będą mieć na rozwiązywanie określonej zagadki.

Małe gry, ogromna radość

Author: Farbflut
Nie musisz posiadać wydajnego PC, by pograć w miłe, odprężające po męczącym dniu roboty gierki. Od paru lat wielką popularność pośród komputerowców zaskarbiają sobie gry, w które możesz grać w przeglądarce WWW. Co ciekawe, wytwory tego typu stają się coraz bardziej kompleksowe. Programiści zauważyli, że taka nisza jest rozwojowa i tworzą gry przeglądarkowe, które jakością wykonania i skomplikowaniem są zbliżone do tradycyjnych produkcji na komputery osobiste i konsole.